ZVĚTŠENÍ, modelace ČI hydratace RTŮ výplněmi

Vadí vám suché rty, úzké rty, vrásčité rty, asymetrie nebo povislé koutky? Nebo si jen přejete zvětšit velikost?

Úprava, zvětšení rtů či modelace rtů, případně vyhlazení vrásek v okolí rtů patří mezi oblíbené a efektivní nechirurgické metody s okamžitým efektem a minimální zátěží pro klienta.

Máte obavy z výsledku?
U nás jste ve správných rukou. Klinika Estetik Point nabízí pouze nejkvalitnější prémiové výplňové materiály od léty ověřených výrobců s přísnou certifikací. Stejně aplikujeme pouze výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním. Jen u kvalitního materiálu to však u nás nekončí.
Úprava rtů je dnes často diskutovaným tématem díky mnohdy nepřirozeným či nežádoucím efektům z rukou nezkušených lékařů. Proto v Estetik Point provádí tento výkon pouze certifikovaní specialisti, kteří své vědomosti získali od mezinárodních školitelů, s povinnou praxí a citem pro skutečně harmonicky vypadající výsledek.

Rty jsou znecitlivěny při zákroku a efekt tohoto ošetření je okamžitý bez nutnosti času k zotavení.

Díky znalostem a zkušenostem v úpravě rtů tak naši specialisti umí pomocí výplní kyseliny hyaluronové rty nejen zvětšovat, ale i efektivně modelovat či konturovat, případně omlazovat pomocí hydratace. Stejně tak umí různé aplikační techniky kombinovat k plné dokonalosti. V Estetik Point si na profesionální úpravě rtů opravdu zakládáme.

Jaká je cena?
Od 6 500 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Tekutý lifting

Další zákrok

Detail