Individuální klientský přístup na míru, atestovaní lékaři v oboru s mezinárodním přesahem spolu s kvalifikovaným týmem, jsou v Estetik Point zárukou profesionality, bezpečnosti výkonů a spokojenosti s přirozeně vypadajícím výsledkem.

Doc. MUDr. MARTIN MOLITOR, PhD., MBA.
plastický chirurg

Přední uznávaný specialista s bohatou českou i zahraniční praxí. Působí jako vyhledávaný estetický plastický chirurg na prémiových klinikách v Praze a Olomouci v Estetik Point. Je odborníkem na celou řadu estetických výkonů – od zvětšení a modelace prsou přes liposukci a abdominoplastiku až po estetické operace v obličeji.

Kromě estetických výkonů se ve své práci vždy specializoval na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rukou a na mikrochirurgické rekonstrukce. Zároveň mimo soukromou praxi působí na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce v Praze a vedoucí Subkatedry plastické chirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví.

Věnuje se pedagogické činnosti, je autorem a a spoluautorem mnoha publikací a členem Specializační oborové rady pro obor plastické chirurgie, Akreditační komise a výboru České společnosti plastické chirurgie a členem dalších českých i mezinárodních společností pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu.

V Estetik Point nabízí celou škálu operačních výkonů v lokální anestezii – Blepharoplastika horních a dolních víček, brow lift, minifacelift, temporální lift, otoplastika, nebo liposukce.

 

MUDr. GABRIELA KONVIČKOVÁ (KOPOROVÁ) plastický chirurg a specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Ve své profesní kariéře měla možnost získávat zkušenosti a pracovat po boku těch nejlepších chirurgů u nás. Tyto zkušenosti a dovednosti nyní využívá při své práci na soukromé klinice Estetik Point, kde kromě profesionality oceňují také její přátelský a empatický přístup ke klientovi.

Specializuje se na aplikaci výplní, botulo preparátů, Framelift – niťový lifting, injekční lipolýza, mezoterapie, skinbooster, Radiesse. Je expertkou na zvětšení rtů, při kterém používá vlastní unikátní techniku. Dále nabízí konturaci obličeje, beautifikaci obličeje, vyhlazení vrásek čela, glabely, očí případně korekce svalové dysbalance jinde na obličeji, tekutý browlift, hloubková hydratace pokožky, revitalizace/omlazení pokožky, tekutý lifting, korekce pruhů platysmy, korekce hyperhydrozy v podpaží a rukou, výplň kruhů pod očima, zlepšení vitality kůže na krku, dekoltu a hřbetu rukou.

V Estetik Point nabízí celou škálu operačních výkonů v lokální anestezii – Blepharoplastika horních a dolních víček, browlift, minifacelift, otoplastika, labioplastika, liposukce s rejuvenací obličeje nebo rukou vlastním tukem.

 

MUDr. JINDŘIŠKA NEVRLÁ dermatolog a specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu

Ve své profesní kariéře měla možnost získávat zkušenosti a pracovat po boku těch nejlepších dermatologů u nás i v zahraničí. Tyto zkušenosti a dovednosti nyní využívá při své práci na soukromé klinice Estetik Point, kde kromě profesionality oceňují také její přátelský a empatický přístup ke klientovi. Dále působí na dermatovenerologickém oddělení, ambulanci a zákrokovém sále Vojenské nemocnice Olomouc.

Specializuje se na estetickou medicínu a je odbornicí na péči o pleť, kvalitu pleťi a různá anti-agingová ošetření jako jsou aplikace výplní, botulo preparátů, injekční lipolýza, mezoterapie, skinbooster, Radiesse, chemického peelingu. Je expertkou na hloubkovou hydrataci pokožky, revitalizaci/omlazení pokožky, tekutý lifting, korekce hyperhydrozy v podpaží a rukou, zlepšení vitality kůže na krku, dekoltu a hřbetu rukou.

MUDr. ISSAM AL AWA
plastický chirurg

Zkušený a velice oblíbený plastický chirurg s dlouholetou praxí a velkým množstvím spokojených klientů a kladných recenzí. Působí na prémiových klinikách v Praze a Olomouci v Estetik Point. Věnuje se celému spektru plastických a estetických operací, jeho velkou specialitou jsou úpravy poprsí, liposukceplastické operace v oblasti břicha.

Je členem české, řecké a syrské lékařské komory a dalších mezinárodních společností pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu. Do jeho bohaté praxe patří také četné zahraniční stáže. V rámci dalšího sebevzdělávání se pravidelně účastní mnoha významných tuzemských i zahraničních seminářů a kongresů.