Vyhlazení vrásek pomocí botulo PREPARÁTŮ

Vrásky se dříve nebo později objeví na každé tváři. Jako první se zpravidla objevují mimické vrásky v oblasti čela, očního okolí a nad kořenem nosu. 

Ideálním řešením jak tyto nežádoucí výrazné mimické vrásky odstranit nebo zjemnit je aplikace botulo preparátů. Jedná se o oblíbené nechirurgické řešení, které lze bez jakékoliv rekonvalescence či nechtěných reakcí zvládnout i během polední pauzy.

Zachovejte si mimiku 
Na klinice Estetik Point máme tým zkušených atestovaných lékařů z oboru, kteří garantují správnou techniku aplikace a přirozený výsledný efekt – tedy omlazení a vyhlazení vrásek bez nepřirozeného „nehybného",  „zamrzlého" efektu či efektu „masky". Umíme poradit a aplikovat tyto preparáty tak, abychom nejen odstranili či zjemnili nechtěné vrásky, ale i aplikovat preventivní malé množství, aby tyto vrásky vůbec nevznikly a stále zůstala zachována hybnost všech potřebných svalů pro přirozenou mimiku. 

Botulo preparáty dokáží vyřešit i problém s nadměrným pocením v oblasti podpaží, rukou nebo plosek nohou.  Dokážou dokonce pomoci zbavit se „pomerančové" kůže v oblasti brady.

Jaká je cena? 
Od 2 500 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Redukční modelace těla
6 v 1

Další zákrok

Detail