Mgr. Hana Vyroubalová, MBA / jednatelka, CEO

Dvanáct let jsem pracovala jako manažerka pro jednu z top tří klinik estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice. Mou každodenní náplní bylo mimo jiné naslouchat klientkám/klientům a směrovat je správnou cestou za vysněným cílem. Odměnou mi bylo sledování celého procesu a výsledná radost z povedených proměn, které se mnou sdíleli. V rámci sebevzdělávání se aktivně účastním tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů a workshopů pro profesionály z oblasti anti-agingové estetické medicíny a neinvazivní terapie.

Ve své kariéře jsem se rozhodla jít dál svou cestou a společně s manželem zřídit prémiové estetické místo, tedy Estetik Point, v srdci Olomouce. Místo, kde se plní sny v oboru tělové a obličejové terapie, estetické medicíny a plastické chirurgie. Místo, kde sázíme především na kvalitu ve výběru přístrojů, materiálů a lékařů.

Ráda bych, aby se zde klienti cítili vítáni, a já je budu v oblasti poradenství podporovat k těm správným zákrokům a odborníkům a těšit se z jejich výsledků.

Čerpám ze svých dlouholetých zkušeností v oboru estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika Estetik Point nabízí trendy ošetření v oblasti neinvazivní terapie, estetické medicíny a komplexní nabídku zákroků v oblasti plastické chirurgie.

Pracovní prostředí ordinace s důrazem na čistotu, funkčnost a soukromí

Současně aktivně sleduji celosvětové trendy v tělové a obličejové terapii a můžete se těšit na nejmodernější světové novinky právě u nás v Estetik Point. Jako jediní v rámci regionu nabízíme světovou technologii a novinku v ČR – Redukční modelaci těla 6 v 1 a jako jediná klinika v ČR nabízíme světovou technologii – Prémiové anti-agingové ošetření DermaClear.

Je mi ctí, že můžeme zastupovat dlouholeté kolegy, lékaře z Art Ethic Beauty Clinic pro oblast Moravy.

Veškerý seznam nabízených služeb Estetik Point naleznete v záložce ZÁKROKY

Těšíme se na Vás, Team Estetik Point