OMLAZENÍ OBLIČEJE (VÝPLNĚ kyselinOU hyaluronovOU)

Chcete celkově omládnout? Držet krok s moderním ideálem krásy? Nebo jen ubrat na hlubokých vráskách? Případně přidat objem tam, kde příroda ubrala?  

Pomocí kvalitních výplní na bázi kyseliny hyaluronové pro profesionály dokážeme řešit vrásky, kontury, hydratovat a korigovat drobné vady v obličeji a výrazně omladit vzhled bez invazivních chirurgických výkonů. 

Kyselina hyaluronová je látka, která se zcela přirozeně vyskytuje v lidském organismu. A tak by tomu mělo být i u výplní. Proto na klinice Estetik Point nabízíme pouze nejkvalitnější a prémiové výplňové materiály od léty ověřených výrobců s přísnou certifikací bez nežádoucích přidaných látek. 

Víte, co a jak je aplikováno
Tato prémiová kvalita také zaručuje velmi pomalé vstřebávání, aby výsledek vydržel co nejdéle. To je důvod, proč mnohdy nízká cena vede ke zklamání klientek o výdrži takového ošetření. U nás vždy klient vidí nejen co je aplikováno, tedy značka a typ, ale také příslušnou šarži a certifikaci. 
Jen u kvalitního materiálu to však u nás nekončí. V Estetik Point používáme nejmodernější aplikační postupy a ošetření provádí pouze atestovaní specialisté na estetickou a anti-agingovou medicínu.

Co mohu vyřešit? 
Ošetření pomocí výplní kyselinou hyaluronovou sestavujeme dle individuálních potřeb klientů. Sestavíme plán dle potřeb a možností klienta, proto je u každého rozsah i cena výkonů odlišná. 
Řešit umíme omlazení pokožky, vyhlazení vrásek, doplnění objemu, profilování a konturování obličeje, hydrataci. Časté požadavky jsou zvýraznění lícních kostí, korekce nosu, nosoretní rýhy, vyplnění vrásek nad horním rtem, lifting koutků úst, konturace a zvýraznění ochablé či povadající dolní čelisti, vyplnění marionet, zvýraznění zapadlé brady, foxy eyes či beautifikace, která kombinuje více postupů. 

Jaká je cena? 
Od 9 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Zvětšení rtů

Další zákrok

Detail