Redukční modelace těla 6 v 1

Snahy o hubnutí se nedaří rychlostí, jakou byste si přáli? Máte své problémové partie? Nekoukáte rádi na přebytečný tuk nebo toužíte po pevnějším tělu?

Máme pro vás pomocnou ruku, tou je redukční modelace těla 6v1. Jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii fokusovanou na spalování tuku a zároveň pracující se svalstvem pro budování zpevněného těla. Neuvěřitelných 52000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalů.

Ulehčete si hubnutí
Nejen, že 25 minut tohoto ošetření odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku, ale jako jediné ošetření umí zacílit své síly až na 6 partií najednou. Toto ošetření je vhodné pro klienty, kteří požadují tvarování těla bez operace a bez bolesti a s úpravou životního stylu umí skutečně zázraky.

S čím umíme pomoci?
Všechny současné dostupné neinvazivní terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a částečně redukují tuk. Ale při této metodě působíme skutečně komplexně na fyziologii celého těla, tedy nejen pokožka, výrazně i tuk, ale svalovou soustavu a zpevnění. Ošetření umí dosáhnout těchto změn:

• Výrazný úbytek tuku
• Zpevnění celého těla
• Ztráta kilogramů
• Výrazná redukce celulitidy
• Zvednutí hýždí
• Vyrýsované břicho
• Zpevnění pánevního dna

To vše na lehátku během 25 minut, což je délka jednoho ošetření. Během 2 až 4 týdnů při opakování ošetření s redukční modelací 6 v 1 dosáhnete opravdu viditelných výsledků.

Redukční modelace těla 6 v 1 je vhodná pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň v šesti aktivních zónách – paže nebo lýtka, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna, případně vnitřní stehna.

Jaká je cena?
Od 2 990 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Nechirurgický lifting hýždí

Další zákrok

Detail