Nechirurgický lifting hýždí

 

Při nechirurgickém liftingu hýždí používáme první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla/svalstva. Neuvěřitelných
52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu a cílíme především na oblast hýždí. 25 minut s tímto ošetřením odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně a ošetří Vám 6 partií najednou.

Toto ošetření je vhodné pro klienty, kteří požadují tvarování těla bez operace a bez bolesti.

To vše na lehátku během 25 minut, což je délka jednoho ošetření. Během 2 až 4 týdnů dosáhnete opravdu viditelných výsledků.

Od roku 2020 je jedním z nejžádanějších ošetření lifting a zvednutí hýždí.
Dokážeme nemožné a můžeme klientům nabídnout skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem. Ošetření hýždí pomocí naší technologie probíhá vleže na lehátku a sestává z rychlých kontrakcí, při kterých se Vaše svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Účinky jsou viditelné i u osob s BMI nad 30.

Jaká je cena?
Od 2 990 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE

 


Řešení inkontinence

Další zákrok

Detail