Prémiové anti-agingové ošetření Dermaclear

Přála byste si dokonalou pleť jako z obálky časopisu? Že je to všude upraveno grafiky? Ne, ve vašem případě nemusí být.

Estetik Point jako první klinika v České republice přináší unikátní anti-agingové ošetření, o kterém se začíná velmi mluvit. Neinvazivní ošetření DermaClear. Jedná se o ošetření, které vede ve třech krocích k dokonalé, čisté, čerstvě a svěže vypadající omlazené pleti.

Tyto 3 kroky k dokonalosti jsou následující:
- jemná, ale účinná exfoliace a peeling
- skutečně hloubkové bezbolestné vyčištění
- dokonalá neinvazivní hydratace s výživou účinných přírodních látek, antioxidativních sér a výtažků z mrtvého moře

Jedná se o dokonalé zapracování a vstřebání účinných 100% přírodních látek do ideálně vyčištěné a zpevněné pleti, jaké byste jen těžko zvládli doma za pomocí běžných domácích produktů a technik. Ošetření je vhodné pro ženy i muže jakéhokoliv věku.

Výsledkem je dokonale a hloubkově vyčištěná, vysoce zhydratovaná, vyživená, projasněná a hladší omlazená pleť. Studie prokázaly zjemnění vrásek až o 18, 6% za jedno ošetření.

Dokonalost na počkání
Toto neinvazivní nabuzující a anti-agingové ošetření, které lze aplikovat na obličej, krk či dekolt, má také okamžitý efekt. Je proto vhodné i před společenskými událostmi nebo před situacemi, kdy si přejeme opravdu zazářit.

Pro stále dokonale vypadající pleť doporučujeme opakovat pravidelně 1x měsíčně. U problematické a aknózní pleti 1x za 14 dní. Sluneční svit nemá vliv na toto ošetření a lze tedy provádět celoročně. Ošetření je také vhodné jako příprava pleti před laserovými ošetřeními, stejně tak i před většími výkony jako injekční mezoterpie, skinboostery a liftingy pro maximalizaci výsledku.

Jaká je cena?
Od 2 990 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultaci s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE

Permanentní make-up

Další zákrok

Detail