Permanentní makeup
VICTORY LIPS 

Moderní svět PMU upřednostňuje přirozený vzhled ženy. Vnímá její vzhled, typ, věk, postavení. Moderní PMU nenahrazuje líčení v plné síle, ale podtrhne přirozenou krásu každé ženy. Napravuje nedostatky a zvýrazní přednosti. Protože přirozené, je luxusní.

 Technika Victory lips se provádí technikou full lips, známé také jako „Russian lips“. U této metody dojde k prokresu celých rtů. Zvýrazní se kontura, srovná asymetrie a celé rty dostanou barvu a plnější vzhled. Technika Victory lips je vhodná jak pro klientky, které chtějí dodat svým rtům barvu a plnost, tak pro klientky, které chtějí obnovit mizející konturu. Jedná se o techniku, kde se sleduje přirozený pigment a stejně tak dokážeme dodat do rtů sytost.

Doba zákroku: cca 3 hodiny

la brows

Technika obočí styl La Brows, je technika, ve které se imitace chloupků vytváří v kombinaci microbladingu a PMU strojku nebo čistě strojkovou technikou.

Tento typ vláskování, styl La Brows, vytváří vzdušný vzhled obočí. Machine hair strokes je trendy technika v PMU světě. Přirozeně kopíruje tvar a růst vlastního obočí. Vytváří 3D efekt a po zhojení vypadá nádherně přirozeně. Jedná se o nejnovější trend v PMU obočí, který vás navrátí k vašemu panenskému obočí.

Zákrok je vhodný pro klientky s jemnějším, řídkým nebo chybějícím obočí. Vhodné i pro dlouhodobě trhané obočí.

Není vhodný pro klientky s hrubou a velmi mastnou pletí. V tomto případě doporučujeme techniku Powder Brows.

Doba zákroku: cca 2 hodiny

Jaká je cena?
Od 6 990 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Retinolový Lékařský peeling

Další zákrok

Detail