NIŤOVÝ LIFTING

Niťový lifting je estetický zákrok používaný k zvednutí a zpevnění pleti obličeje, krku nebo jiných částí těla. Tento postup využívá biodegradabilních nití, které jsou umístěny pod kůží a slouží k podpoře a zpevnění povadajících a stárnoucích tkání.

Jak toto ošetření probíhá?

Tento lifting se obejde bez chirurgie, využívá pouze kanyly k zavedení liftingových nití do podkožní tukové vrstvy za účelem zvednutí měkké tkáně a povadlé kůže. Tyto nitě jsou bezpečné a biologicky odbouratelné. Jakmile jsou nitě umístěny, lékař je jemně napne, čímž se vytváří zvednutí, zpevnění pleti a navrácení kontur do původní pozice v obličeji. 

Výsledkem je omlazení obličeje, vytvarování a lifting.

Hlavní výhody niťového liftingu:

  • Zpevnění a zvednutí pleti a zlepšení kontur obličeje.
  • Niťový lifting je minimálně invazivní procedura bez chirurgie, bez celkové anestezie a s  minimální dobou rekonvalescence.
  • Niťový lifting poskytuje výsledky, které nepůsobí nepřirozeně ani uměle.

Přejete si navrácení jasných kontur a hladkou tvář bez vrásek? Vsaďte i vy na niťový lifting, který vám zaručí okamžitý a dlouho přetrvávající efekt.

Niťový lifting je mini invazivní zákrok, který sice nenahrazuje chirurgický facelift, ale je jeho předstupněm a oddaluje dobu nutnosti podstoupit chirurgickou operaci.

Jaká je cena?
Od 5 000 Kč

Nebojte se zeptat

V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI ZEPTAT SE


Frame Lift

Další zákrok

Detail