Frame Lift

Frame lift je estetická procedura, která je zaměřena na zlepšení vzhledu obličeje pomocí zvednutí a posílení kontur. 

Tento zákrok využívá speciální techniku niťového liftingu. Ta řeší vypnutí dolní třetiny obličeje, zdůrazní konturu dolní čelisti a odstraní tzv. „syslíky“. Narozdíl od tvářového liftingu, na který není každý vhodný, se nitě aplikují seshora a tím se obličej orámuje páry nití. Touto technikou lze vyřešit i tzv. spánkový lift, tedy vytáhnutí kůže kolem očí směrem k vlasům. Výsledkem je zvednutí a modelace obličejových tkání zpět do mladistvých kontur.

Lifting bez chirurgie
Procedura frame liftu se provádí bez chirurgie pomocí jemných jehel, kterými jsou nitě aplikovány pod kůži. Poté, co jsou nitě na správných místech umístěny, lékař je přetáhne, čímž se vytvoří zvednutí a posílení kontur obličeje. Tento proces může být kombinován s injekcemi dermálních výplní nebo botulotoxinu (Botox) pro dosažení ještě lepších výsledků.

Hlavní výhody frame liftu:

  • Zvednutí a posílení kontur obličeje, zlepšení definice obličejových rysů
  • Minimalizace rizika a rekonvalescence, protože frame lift je mini-invazivní procedura bez chirurgie a dlouhé rekonvalescence.
  • Frame lift poskytuje přirozené výsledky, které nezpůsobují přehnaný nebo nepřirozený vzhled obličeje.
  • Výsledkem je omlazení obličeje, navrácení pevných rysů, lifting a redukce vrásek. Frame Lift je mini-invazivní zákrok, který nenahrazuje chirurgický facelift, ale je jeho předstupněm a oddaluje dobu nutnosti podstoupit chirurgickou operaci.
  • Vsaďte i vy na niťový lifting, který vám zaručí okamžitý a dlouho přetrvávající efekt.

Jaká je cena?
Od 5 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:

Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI ZEPTAT SE


Injekční lipolýza

Další zákrok

Detail