Kvalita pleti: Mezoterapie, Skinbooster, Rh kolagen a další

Pro zachování mladistvého vzhledu, jasu a pružnosti pokožky je naprosto nezbytná a zásadní nejen dostatečná péče doma, ale pro skutečnou účinnost je zapotřebí i hloubková hydratace, regenerace, stimulace a rekonstrukce kvality pleti zevnitř.

Chcete skutečně oddálit stárnutí?
Pokud vás trápí vysušená nebo povadlá pleť, nerovnosti pleti, vrásky, jizvičky po akné, pigmentové skvrny nebo rosacea, dopřejte své pleti znovuzrození. Na klinice Estetik Point nabízíme několik druhů jako Mezoterapie, Skinbooster či Rh kolagen dle individuálního stavu pleti. Tyto stimulace neřeší jen následky stárnutí a zvyšují kvalitu pleti, ale naopak toto stárnutí pleti významně oddalují, případně zcela zastavují. Přirozeně totiž stimulují tvorbu vlastního kolagenu a elastinu.

Všechny metody jsou rychlé, bezbolestné a efektivně vyřeší nedostatky pleti. Je možné aplikovat na obličej, krk, dekolt a hřbety rukou.

Omlazení pokožky pomocí unikátního Rh kolagenu
Jedná se o unikátní přírodní biostimulátor s biokompatibilním kolagenem typu I, který u nás na klinice Estetik Point rádi používáme. Přípravek je přírodní a nezpůsobuje alergické reakce. Je ideální pro klientky či klienty, kteří chtějí redukovat ochablost pokožky, vrásky vzniklé v důsledku ztráty objemu nebo korigovat chirurgické jizvy či jizvy po akné. Kolagen můžeme použít k ošetření pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Efekt vydrží cca 1 rok. Pro větší intenzitu lze také provádět udržovací ošetření každých 4-6 měsíců. Výsledkem je vypnutí vrásek, redukce jizev a pigmentových skvrn, dochází ke zlepšení kvality a hustoty pokožky.

Jaká je cena?
Od 4 500 Kč, maska po ošetření jako dárek zdarma

Omlazení pokožky zaměřené na prevenci a zesvětlení pigmentových skvrn
Dalším oblíbeným ošetřením je bělící a vitaminový koktejl, který obsahuje antioxidanty, peptidy a kyselinou hyaluronovou a je určený pro suchou pleť s vráskami a s pigmentovými skvrnami vzniklými v důsledku poškození kůže UV zářením nebo v důsledku hormonálních a pozánětlivých změn. Je vhodný také pro kuřáckou pleť, či pokožku se sklonem k akné a růžovkou. Přípravek aplikujeme na obličej, oblast krku, dekoltu či na hřbety rukou. Po zákrocích je pleť rozjasněná, vyživená a hydratovaná, dochází k redukci jemných linek a pigmentových skvrn.

Jaká je cena?
Od 4 000 Kč ošetření, balíček 6 ošetření 21 000 Kč, maska po ošetření jako dárek zdarma

Skinbooster
Hloubkové ošetření pleti tzv. skinbooster, který je „šampaňským pro vaši pleť“. Tento skinbooster s 20% kyselinou hyaluronovou je určen pro hlubokou revitalizaci pleti. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která na sebe umí vázat vodu. Přípravek je proto určen pro povadlou, suchou, unavenou pleť se ztrátou objemu. Lze jím ošetřit pokožku obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Po ošetření pozorujeme zvýšení elasticity pokožky, vypnutí jemných a středních vrásek. Výsledný efekt přetrvává 6-8 měsíců v závislosti na vašem metabolismu.

Jaká je cena?
Od 5 000 Kč, maska po ošetření jako dárek zdarma

Super skinbooster
Toto efektivní ošetření zhydratuje všechny vrstvy pokožky a nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu. Celý tento proces se nazývá bioremodelace a zaručí vám luxusní pleť. V jedné dávce super skinboosteru bodově aplikujeme 2 ml tohoto zázraku.

Jaká je cena?
9 000 Kč, balíček 2 ošetření 16 000 Kč

Omlazení pokožky a očního okolí polynukleotidy
Polynukleotidy jsou látky, které jsou vysoce účinné při snižování známek stárnutí v očním okolí nebo v obličeji. Toto ošetření pomáhá stimulovat regeneraci pokožky, hydratuje, zpevňuje a napomáhá redukci vrásek.

Jaká je cena?
Od 6 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE

 


Korekce nosu

Další zákrok

Detail