Korekce nosu

Korekce nosu pomocí kyseliny hyaluronové je mini-invazivní estetický zákrok, který se používá k úpravě tvaru a proporcí nosu bez nutnosti chirurgického zákroku. 

Korekce nosu pomocí kyseliny hyaluronové je vhodná pro lidi, kteří hledají jemnou úpravu nosu, jako je vyrovnání hrbolku, zvětšení nebo zmenšení nosní špičky, nebo korekce asymetrie, aniž by museli podstoupit invazivní chirurgický zákrok. Nebo při korekci drobné asymetrie či při snaze dosáhnout harmonizace profilu (nos, ústa, brada).

Zlepšení bez chirurgie
Výplň nosu je bezpečné ošetření a mini-invazivní náhrada chirurgické operace nosu. Jedná se o výjimečnou a cenově dostupnou možnost pro ty, kteří chtějí poupravit drobně tvar svého nosu a nechtějí chirurgickou operaci. Výsledky jsou okamžité bez nutnosti celkové anestezie a dlouhého procesu hojení. 

Při pohledu na obličej ze strany je považováno za žádoucí mít vyvážený profil. Dermální výplň lze aplikovat do kombinace nosu, brady a rtů, aby se zlepšil a vyvážil vztah mezi těmito 3 rysy obličeje a vytvořil mezi nimi přímku. Tímto docílíme harmonizaci profilu.

Hlavní výhody korekce nosu pomocí kyseliny hyaluronové:

  • Mini-invazivní postup bez chirurgie a celkové anestezie
  • Okamžitý výsledek bez rekonvalescence
  • Reverzibilita, pokud by pacient nebyl spokojen s výsledkem, lze aplikovaný gel snadno rozpustit enzymem hyaluronidázou.

Pro harmonický výsledek doporučujeme tento výkon konzultovat s kvalifikovaným lékařem, který má zkušenosti s tímto typem procedury. 

Ošetření není vhodné při funkčních problémech s dýcháním, u problému velmi velkého nosu či výrazného hrbolu na nose, kdy nelze 100% zaručit uspokojivý výsledek.

Jaká je cena? 
9 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI ZEPTAT SE


Beautifikace nevěst

Další zákrok

Detail