Injekční lipolýza

Podařilo se vám zhubnout, ale v některých oblastech se stále vyskytuje nežádoucí tuk? Například máte problémy s podbradkem, který cvičením ani dietou prostě nemizí?

Zbavte se podbradku či tukových bouliček
Injekční lipolýza může šetrně a bezbolestně redukovat tuto problematickou oblast, aniž by byl nutný chirurgický zákrok. Dokonce i při menších tukových bouličkách po liposukci je injekční lipolýza efektivním řešením.

Jde o ambulantní ošetření, které zmenšuje nežádoucí tuk nejen v oblasti podbradku, ale i kdekoliv jinde na těle. Představuje jednu z nejnovějších nechirurgických procedur, kterou doporučujeme zejména klientům, kteří mají minimální nadváhu, ale chtějí jemné vyladění svých křivek a redukci přebytečných podkožních tuků. Jinými slovy, lidé, kteří potřebují odstranit pouze malé množství tuku z konkrétní oblasti.

Během lipolýzy lékař aplikuje do tukových polštářků směs účinných látek, které tuk rozpouští, například přímo do problematické oblasti podbradku. Provádí to pomocí velmi tenké jehly, což zaručuje, že ošetření je bez jakýchkoli jizviček. Celý proces trvá jen pár minut.

Jaká je cena?
Od 5 500 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Omlazení obličeje (Výplně kyselinou hyaluronovou)

Další zákrok

Detail