Temporální lift

Temporální lift, také známý jako zvednutí temporální oblasti, je chirurgický zákrok, který je zaměřen na omlazení horní části obličeje. 

Tento zákrok se zaměřuje na oblasti spánků, obočí a čela, kde se často projevují příznaky stárnutí, jako jsou vrásky, ztráta elasticity a pokles tkání. Zároveň redukuje vrásky také v oblasti vnějších koutků očí a lehce vypne i okolí očí. 

Bez viditelných jizev
Během temporálního liftu chirurg provede drobné řezy ve vlasech nebo v temporální oblasti, čímž umožní přístup k tkáním pod kůží a zároveň zůstávají  jizvičky maskované. Poté se provádí zvednutí a utažení tkání a svalů, aby se dosáhlo hladkého a mladistvého vzhledu. Tento zákrok také může zahrnovat odstranění nadbytečné kůže nebo tukových polštářků v dané oblasti.

Jednou z výhod temporálního liftu je to, že je relativně samostatným zákrokem a není ovlivněn operací očních víček ani faceliftem. To může být výhoda, pokud zatím nepotřebujete zákrok v okolí očí nebo jiné části obličeje. To znamená, že pacienti mohou cíleně řešit projevy stárnutí v této konkrétní oblasti obličeje. 

Lifting bez obav
Chirurgie v obličeji může u někoho vzbuzovat obavy, avšak tento výkon na klinice Estetik Point provádí vyhlášený a zkušený specialista na výkony v obličeji. Doporučujeme nezávaznou konzultaci, neboť temporální lift skutečně garantuje přirozeně mladistvý vzhled a zvýšení sebevědomí. Může být prováděn samostatně nebo v kombinaci s jinými estetickými procedurami, v závislosti na potřebách a cílech každého jednotlivého pacienta. 

Výkon je navíc bezbolestný a s krátkou dobou rekonvalescence, přičemž velkou výhodou je také možnost podstoupit jej v lokální anestezii.

Jaká je cena?
Od 34 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI ZEPTAT SE


Plastika horních víček (Blepharoplastika)

Další zákrok

Detail