plastika dolních víček (Blepharoplastika) 

Chcete vypadat mlaději a odpočatěji? Věděli jste, že plastika víček umí ubrat až 10 let? Zvláště velké vaky pod očima vytvářejí extrémně unavený a výrazně starší vzhled.

Blepharoplastika, tedy úprava víček (horních nebo dolních), se řadí mezi omlazující a zdravotní zákroky a týká se nejen žen, ale i mužů. Je ideálním řešením pro ty, které trápí převislá kůže, padající až přepadající víčka nebo tukové váčky.

Řešení povislých vaků pod očima
V oblasti očního okolí se známky stárnutí projevují nejdříve. V oblasti pod očima se mohou vytvářet nejprve malé váčky, které však mohou přejít až v objemné vaky, takzvané „pytle pod očima“. Vytváří velmi unavený až strhaný nezdravý dojem. To vše během krátkého zákroku odstraníme - jak přebytečnou kůži, tak případné tukové váčky.

Na přání lze dolní i horní víčka upravit během jednoho zákroku, vždy záleží na posouzení a rozhodnutí zkušeného lékaře.

Jak správně vybrat?
Oblast očí je citlivá a klienti často mívají obavy z výkonu. I když se někomu plastika víček může jevit jako jednoduchý zákrok, kterému se dnes věnují i lékaři z jiných oborů případně přidruženě oční specialisté ve svých klasických ordinacích, stojíme si za tím, že pro bezpečný a krásný výsledek by ji měl provádět pouze profesionál atestovaný z oboru estetické plastické chirurgie. Zvláště pak u dolních víček je potřeba zkušený chirurg. Tito lékaři mají tyto výkony nejen vystudovány, ale mají mnohaletou zkušenost, je to pro ně jeden z hlavních pracovních výkonů a také díky dalšímu sebevzdělávání se ve svém hlavním oboru, ovládají moderní techniky výkonu a profesionální pooperační péči.

Pro krásný a přirozený výsledek se svěřte na klinice Estetik Point do rukou renomovaných estetických plastických chirurgů, kteří mají stovky až tisíce takovýchto výkonů za sebou, ale především také stejné množství spokojených klientů.

Jaká je cena?
Plastika dolních víček: 17 000 Kč
Úprava dolních víček lze kombinovat i s horními za sníženou cenu.

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Brow lift

Další zákrok

Detail