Omlazení krku, dekoltu a hřbetu rukou

Krk, dekolt a hřbety rukou dokáží prozrazovat náš skutečný věk. Proto je dobré na tyto oblasti nezapomínat.

Pro dosažení omlazujícího efektu v oblasti krku, dekoltu a rukou se využívají přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou, Radiesse, metody mezoterapie, skinboosteru, Rh kolagen a další. Tyto účinné látky optimalizují hydrataci pokožky a podporují tvorbu kolagenu a elastinu, což v konečném důsledku vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Zároveň působí zjemňujícím a rozjasňujícím způsobem, přinášejíc výrazné vypnutí a celkové omlazení pleti a obnovují její elasticitu. Naše klinika Estetik Point nabízí široký výběr vhodných aplikačních materiálů, které vybíráme individuálně podle potřeb a stavu kůže klienta.

Neprozrazujte už věk nedostatečnou péčí o krk, dekolt či ruce

Ošetření je rychlé, před samotným zákrokem se daná oblast znecitliví pomocí krému s anestetikem a aplikace probíhá drobnými vpichy mikrojehličkami. Po ošetření nejsou vyžadována žádná speciální omezení. Účinek je okamžitý a první výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Tato metoda je rovněž účinnou prevencí proti stárnutí.

Jaká je cena?
Od 5 000 Kč

Nebojte se zeptat
V Estetik Point jsme tu pro vás:
Rozsah výkonu či ideální zvolená služba je mnohdy velmi individuální. Proto se nás neváhejte zeptat nebo objednat na nezávaznou konzultací s odborníkem. Nejlépe tak vysvětlíme optimální výkon vám na míru dle vašich požadavků a finančních možností k vaší plné spokojenosti.

OBJEDNAT KONZULTACI    ZEPTAT SE


Kruhy pod očima

Další zákrok

Detail