Laserová liposukce

Liposukce patří mezi garantované výkony estetické chirurgie. Pomocí kanyly odsajeme tuk z konkrétní partie. Tento tuk se sbírá v nádobě a lze velmi přesně změřit, kolik tuku se povedlo odstranit.

Při laserové liposukci se používá kanyla s laserem, který vyzařuje světlo a teplo a jeho působením dochází ke zpevnění kůže a dalšímu odbourávání tuku. Také snižuje pravděpodobnost kapilárního krvácení, což přináší méně modřin po operaci.

V Art Ethic Clinic provádíme různé metody liposukce včetně klasické a vibrační liposukce. Také provádíme výkon, který nazýváme Detailně konturované liposukce – High Definition Liposuction. Touto technikou se vytváří vzhled zdravého a vysportovaného těla.

Liposukce je vhodná zejména pro klienty, u kterých nahromaděný podkožní tuková tuk ruší přirozenou, harmonickou konturu těla zejména v podbřišku, na bocích nebo pod bradou. Pozor! Zeštíhlení konkrétních partií pomocí liposukce nikdy nenahradí přirozené hubnutí a zdravý životní styl.

Po operaci nedoporučujeme zatěžovat rány pohybem, ani sundávat sterilní krytí. Je nutné nosit speciální pooperační prádlo, které lze odložit pouze za účelem osobní hygieny nebo vyprání. Pocit napětí, otoky a někdy i modřiny jsou normálním průvodním jevem, obvykle zmizí do 2–3 týdnů.

Finální estetický výsledek můžeme hodnotit nejdříve po 8 týdnech.

 


Augmentační mammaplastika

Další zákrok

Detail